Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konji

....hrani ga ko` brata.....teraj ga ko` vraga....
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Oglavina bez žvala

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
kiara

kiara


Broj postova : 132
Join date : 03.12.2008
Age : 37

Oglavina bez žvala Empty
PostajNaslov: Oglavina bez žvala   Oglavina bez žvala Icon_minitime4/12/2008, 12:55

Oglavina bez žvala je oglavina koja funcionira na principu pritiska umjesto na žvalu u ustima.

klik

Oglavina bez žvala Tuftsprofilege6

Oglavina bez žvala Tuftsfrombelowei9

Kao vlasnica jedne takve oglavine mogu reći da mi kobila puno bolje reagira na nju nego na običnu oglavinu da žvalom.
Ljepše se kreće, i puno lakše se zaustavlja, vjerojatno se osjeća slobodnije.
[Vrh] Go down
Pere
Admin
Pere


Broj postova : 135
Join date : 29.11.2008
Age : 31
Lokacija : Vž,ponekad Istra

Oglavina bez žvala Empty
PostajNaslov: Re: Oglavina bez žvala   Oglavina bez žvala Icon_minitime4/12/2008, 21:04

Uskoro ću možda počet jašit jednog konjića sa takvom uzdom..
Pa ako mi možeš reči malo koja je razlika između žvale i bb-a?
Nikad do sad nisam jašio s tim,tak da me sve zanima,od stavljanja pa do rukovanja..
[Vrh] Go down
https://konj.forumcroatian.com
kiara

kiara


Broj postova : 132
Join date : 03.12.2008
Age : 37

Oglavina bez žvala Empty
PostajNaslov: Re: Oglavina bez žvala   Oglavina bez žvala Icon_minitime4/12/2008, 21:30

Pa u biti meni je isto, jedino što konj (Bolero) puno brže i bolje kuži što hoću i prije odreagira bez nekih natezanja.
Što se tiče stavljana meni je na početku bilo užasno teško i komplicirano Embarassed
Onda sam skužila da je puno lakše ako si one remenčiće koji idu ispod izvučeš van ful kolko se daju i onda sve to lijepo staviš konju na glavu, koji te gleda zabezeknuto Shocked , pa to malo porihtaš i to je to!
A jednostavno je.... Smile

Nema podgušnog remena (bar moja) pa nemoraš niš kopčati ni niš...u biti stavljaš ko ular Very Happy
[Vrh] Go down
Pere
Admin
Pere


Broj postova : 135
Join date : 29.11.2008
Age : 31
Lokacija : Vž,ponekad Istra

Oglavina bez žvala Empty
PostajNaslov: Re: Oglavina bez žvala   Oglavina bez žvala Icon_minitime4/12/2008, 22:21

Tnx....
Budem javil kak je ispalo..
[Vrh] Go down
https://konj.forumcroatian.com
Sponsored content





Oglavina bez žvala Empty
PostajNaslov: Re: Oglavina bez žvala   Oglavina bez žvala Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oglavina bez žvala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Općenito :: Oprema-
Forum(o)Bir: